PITANJA & ODGOVORI

Molimo Vas kliknite na gumb "Pošalji" i postavite Vaše pitanje.

- Hrvatsko psihijatrijsko društvo -

Forum: PITANJA & ODGOVORI
Start a New Topic 

Author
Comment
psihoza, šizofrenija ili 'samo' patološko laganje?

prekinula sam dugog. vezu s dečkom nakon što se zadnjih 1-2g. počeo čudno ponašati. prvo sam to pripisivala poslu (počeo je raditi od jutra do mraka, a prije toga nije ništa radio do 30.!) i stresu, međutim nakon hrpe neobičnih situacija, otkazivanja dogovora, njegovog konstantnog neimanja para i sl. - isplivalo je da čovjek uopće ne radi (pitanje da li je ikad radio)i da je izmislio masu stvari i događaja, uključujući i kredit za naš budući stan! nismo živjeli skupa i u tih zadnjih 1-2g slabo smo se viđali pa je sve to uspio isfurati. da bi stvar bila gora, u sve to uvjerio je i svoje prijatelje i roditelje! moram napomenuti da je inače riječ o divnoj osobi, nježnoj i pažljivoj, punoj razumijevanja i izuzetno inteligentoj. trigger za njegovo ponašanje mogao bi biti i naš prekid prije te 1-2 g., kojeg nije baš najbolje podnio, ali tko će ga znati.. ja sam luda, želim mu pomoći, a starci polako dižu ruke od njega. kad mi je napokon priznao da je sve laž, rekao je da je želio da to bude istina... psih. je prvo odbijao, a onda je pristao, ali tek u 4. mj može doći na red. help somebody!

Get your own FREE Forum today! 
Report Content ·  · Web Calendars   Online Photo Albums   Free Guestbooks   Free Web Tools 
powered by Powered by Bravenet bravenet.com